Контакт

 DIAMANTIS
Адреса: Цимиски 43
Шопинг центар „Платиа"
546 23 Солун
Тел.: +302310 288409
е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.